Möbler Skåp & Byråar
1246301
SEKRETÄR, 1900-talets första hälft
SekretÄr, 1900-talets första hälft.

Ek. Nedfällbar jalusidörr. Fyra lådor. Bredd 61 cm, djup 57 cm, höjd 111 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H139
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 12 timmar
1 000
96
107
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
2 jul 23:08
1 000 SEK