Fanerat med teak. Pardörrar med bakomliggande spegelglas, glashylla samt förvaring för glas/flaskor. Belysning. Bredd 90 cm, djup 41 cm, höjd 100 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Smärre fanerskador. Ej funktionstestad. Spricka i glas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.