Möbler Skåp & Byråar
1246346
VITRINSKÅP, 1900-talets början.
VitrinskÅp, 1900-talets början.

Mahognyfanerat, glasade dörrar, inredning med hyllor, låda nertill. Längd 120, bredd 38, höjd 192 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Senare beslag. Fanerlagningar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G5
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 4 timmar
2 000
191
215
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
5 jul 21:08
2 000 SEK
5 jul 19:21
600 SEK
3 jul 9:51
550 SEK
1 jul 12:19
500 SEK