Silver Övrigt
1246369
FAT, 2 st, silver, Danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.
Fat, 2 st, silver, danmark.

Den ena märkt A.F. Rasmussen, sterling. Diam ca 27 cm. Det andra diam ca 37,5 cm. Total vikt ca 1766 g.

Åldersrelaterat slitage. Gravyr i botten. Mindre bucklor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - B1
Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 805
555
623
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
7 jul 15:25
5 805 SEK
7 jul 15:25
5 650 SEK
7 jul 15:24
5 605 SEK
7 jul 15:24
5 405 SEK
6 jul 21:43
4 000 SEK