1246379
Ulla Rantanen
(Finland, Född 1938)
Ulla rantanen, litografi, signerad och daterad -92, numrerad 17/198.

ULLA RANTANEN, litografi, signerad och daterad -92, numrerad 17/198.

Komposition i blått, grönt och gult, bildstorlek 44 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

23 timmar 39 minuter
195
2 041
219
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 205 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
5 jul 16:23
195 EUR
1 jul 20:40
185 EUR