Design Möbler
1246429
ARTHUR LINDQVIST, trädgårdsstolar, ett par, 1900-talets mitt.
Arthur lindqvist, trädgårdsstolar, ett par, 1900-talets mitt.

Målat stål och trä. Sitthöjd 43, höjd 80 cm.

Senare målning. Slitage. Färgbortfall. Rostangrepp.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK