Möbler Skåp & Byråar
1246439
BUTIKSVITRIN, 1900-talets första hälft
Butiksvitrin, 1900-talets första hälft.

Fanerad med lövträ. Åtta vitrinluckor med bakomliggande hyllplan. Bredd 158 cm, djup 60 cm, höjd 159 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK