Tudelat. Fanerat med mahogny. Överdel med glasat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med dörrar och bakomliggande hyllplan. Bredd 111 cm, djup 58 cm, höjd 230 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.