Klockor & Ur Armbandsur
1246466
CIMIER, QnetCity Triumph Blue, armbandsur, 45 mm.
Cimier, qnetcity triumph blue, armbandsur, 45 mm.

Stål, safirglas, quartz, gummirem, med ask.
Limited edition nr 0984/2777.
Boett ref.nr. BH18/CW
Urverk Ronda
Kaliber 4003 B

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage och repor.

Placering: Inkommande transporter Geijersgatan
Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
320
3 298
379
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (2 bud)
30 jul 21:00
320 EUR
27 jul 17:05
300 EUR