Stål, safirglas, quartz, gummirem, med ask. Limited edition nr 0984/2777. Boett ref.nr. BH18/CW Urverk Ronda Kaliber 4003 B
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage och repor.