CIMIER, QnetCity Triumph Blue, armbandsur, 45 mm.

Stål, safirglas, quartz, gummirem, med ask.
Limited edition nr 0984/2777.
Boett ref.nr. BH18/CW
Urverk Ronda
Kaliber 4003 B

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage och repor.

Utropspris
400 EUR