Klockor & Ur Armbandsur
1246470
PRECY, armbandsur, kronograf, 37 mm.
Precy, armbandsur, kronograf, 37 mm.

18K guld, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
4 400
427
505
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
5 aug 17:49
4 400 SEK
4 aug 20:54
4 200 SEK
4 aug 20:54
4 200 SEK
4 aug 12:42
4 000 SEK
2 aug 11:53
3 800 SEK