1246481
EUGEN TROST, 10 koppar med 12 fat, flintgods, "Zebra", Gefle, 1955-1967.
Eugen trost, 10 koppar med 12 fat, flintgods, "zebra", gefle, 1955-1967.

Bestående av 10 koppar med 12 fat.

Smärre nagg på fat. Krackelyr.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - B1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 23 timmar
4 000
383
429
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
1 jul 22:44
4 000 SEK
30 jun 23:31
2 500 SEK