Fanerad med björk och teak. Längd 140 cm, djup 27 cm, höjd 75 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10