Fanerat med teak. Skjutdörra, hyll inredning. Etikettmärkt Aerthöj Jensen & Möholm Herning Made in Denmark. Stämplat No 49. Längd 180, djup 45, höjd 121 cm.
Slitage. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.