Möbler Speglar
1246492
Ulrica Hydman-Vallien
(Sverige, 1938-2018)
Ulrica hydman-vallien, spegel, 1900-talets andra hälft.

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, SPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Bemålad furu. Signerad. 90x53 cm.

Smärre märken och repor.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK