Klockor & Ur Armbandsur
1246531
CERTINA, Blue Ribbon, armbandsur, 34 mm.
Certina, blue ribbon, armbandsur, 34 mm.

14K guld, manuell, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

Caliber 25-651, Boettnr. 5809124/356792.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK