MARIAN ZAWADZKI, bordslampa, lergods, Tilgmans keramik, signerad Marian 1963.
Glaserad, genombruten dekor. Höjd 33 cm. Skärm medföljer.
Smärre slitage. Smärre mynningsnagg. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK