Konst Modern svensk konst
1246605
Carl Magnus
(Sverige, Född 1943)
Carl magnus, blandteknik på pannå, signerad carl magnus och daterad -68.

CARL MAGNUS, blandteknik på pannå, signerad Carl Magnus och daterad -68.

"Untouchable". 40 x 60 cm.

Skrapmärken. Smärre färgbortfall.

Galleri Munken, Halmstad.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Utropspris
3 000 SEK