Konst Modern svensk konst
1246662
Madeleine Pyk
(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk signerad.

MADELEINE PYK, olja på duk signerad

"Tre i Salvador" 19080-tal, 70 x 40 cm
Motivet målade Pyk i Brasilen. Medföljande foto certifikat skrivet av Madeleine Pyk själv.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 2 timmar
10 000
956
1 072
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 10 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
2 jul 20:43
10 000 SEK
1 jul 23:08
5 000 SEK
1 jul 19:59
2 200 SEK
30 jun 17:52
2 000 SEK
30 jun 16:13
1 000 SEK