Möbler Trädgårdsmöbler
1246665
TRÄDGÅRDSSOFFOR, ett par, 1900-talets första hälft.
TrÄdgÅrdssoffor, ett par, 1900-talets första hälft.

Vitlackerat trä. Längd 148, sitthöjd 50 cm.

Färgbortfall. Märken. Repor. Omfattande slitage. Torrsprickor. Skador.

Placering: Golv Visning, Plan 2 fönstret
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 4 timmar
1 500
146
173
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
1 aug 13:18
1 500 SEK
30 jul 8:24
1 200 SEK
28 jul 23:06
1 000 SEK