Möbler Skåp & Byråar
1246677
HALLMÖBEL, 2 delar, 1900-taletas mitt
HallmÖbel, 2 delar, 1900-taletas mitt.

Bestående av spegel med byrå. Fanerat med björk. Spegelns mått 126 x 50, byråns bredd 74, djup 28, höjd 55 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - F1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 aug 19:05
2 200 SEK
3 aug 18:54
2 000 SEK
3 aug 18:03
1 900 SEK
3 aug 17:50
1 800 SEK
3 aug 9:34
1 000 SEK