Möbler Bord
1246703
GAE AULENTI, soffbord, "Tavolo con Ruote", Gae Aulenti, Fontana Arte, Italien.
Gae aulenti, soffbord, "tavolo con ruote", gae aulenti, fontana arte, italien.

Kvadratisk glasskiva på fyra gummihjul. Skivan med etsad märkning Fontana Arte. Längd 100, bredd 100 och höjd 25 cm.

Åldersrelaterat slitage. Obetydliga nagg. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 200
592
665
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
7 jul 18:44
6 200 SEK
8
7 jul 18:44
6 000 SEK
9
7 jul 18:44
5 800 SEK
9
7 jul 18:43
5 700 SEK
8
7 jul 18:43
5 500 SEK