Konst Grafik
1246708
Lennart Rodhe
(Sverige, 1916-2005)
Lennart rodhe, serigrafi, signerad och numrerad 36/75,

LENNART RODHE, serigrafi, signerad och numrerad 36/75,

"Flaggan", 61 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram. Svag missfärgning efter passepartout.

Placering: Tavelvagn (Vid foto)
Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
165
195
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
10 aug 19:42
1 700 SEK
10 aug 19:31
1 600 SEK
5 aug 12:47
1 500 SEK