Möbler Bord
1246735
MATBORD, valnöt, 1900-talets andra hälft.
Matbord, valnöt, 1900-talets andra hälft.

Oval form. Valnöt och bok. Uppfällbar skiva i sargen ´60 cm. Längd 152, bredd 110, höjd 72, total längd 210 cm.

Smärre slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK