SIDEBOARD, Miranda of Sweden, 1900-talets andra hälft.

Grålackerat. Mittparti med 5 lådor. Flankerad av två skåpdörrar. Dekor i form av bambuimitation. Längd 159 cm. Djup 43 cm. Höjd 82 cm.

Åldersrelaterat slitage. Upptaget hål på bakstycket.

Utropspris
3 000 SEK