Belysning Taklampor
1246847
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.
Taklampa, 1900-talets första hälft.

Bryinfatta glas i olika färger. Stomme av patinerat järn. Tre ljuspunkter. Diameter 55 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. En ljuspunkt saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK