Möbler Skåp & Byråar
1246849
BYRÅ, Sverige, 1970-tal
ByrÅ, sverige, 1970-tal.
ByrÅ, sverige, 1970-tal.
ByrÅ, sverige, 1970-tal.
ByrÅ, sverige, 1970-tal.
ByrÅ, sverige, 1970-tal.

Byrå av massiv furu med två lådor. Bredd 100, djup 40, höjd 40 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H41

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 7 timmar
1 500
146
173
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
1 aug 12:00
1 500 SEK
1 aug 7:34
1 400 SEK