Konst Klassisk svensk konst
1246900
Anshelm Schultzberg
(Sverige, 1862-1945)
Anshelm schultzberg, olja på duk, signerad.

ANSHELM SCHULTZBERG, olja på duk, signerad.

Aftonrodnad. 74 x 101 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V481
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 200
407
482
Utropspris
30 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
4 aug 18:24
4 200 SEK
4 aug 17:34
4 000 SEK
30 jul 12:13
3 000 SEK
29 jul 18:19
2 000 SEK