Konst Modern svensk konst
1246912
Uno Vallman
(Sverige, 1913-2004)
Uno vallman, olja på pannå, signerad och daterad 1971.

UNO VALLMAN, olja på pannå, signerad och daterad 1971.

Båtar på böljande hav. 34 x 51 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
2 100
204
241
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 aug 19:01
2 100 SEK
4 aug 19:01
2 000 SEK
4 aug 16:49
1 900 SEK
3 aug 14:51
1 800 SEK