Konst Klassisk svensk konst
1246914
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)
Anna palm de rosa, akvarell, signerad.

ANNA PALM DE ROSA, akvarell, signerad.

"Stockholm". I. 8,5 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T303
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

13 000
1 261
1 493
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
5 aug 16:47
13 000 SEK
5 aug 16:31
12 000 SEK
5 aug 14:42
11 500 SEK
5 aug 11:50
11 000 SEK
30 jul 20:09
10 000 SEK