Möbler Skåp & Byråar
1246955
Olof Ottelin
(Finland, 1917-1971)
Olof ottelin, byrÅ, oy stockmann ab, kervo snickerifabrik, 1960-tal.

OLOF OTTELIN, BYRÅ, Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik, 1960-tal.

Byrå med 6 draglådor. Bredd 70 cm, djup 44,5 cm, höjd 115 cm.

Slitage. Märken.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
250 EUR