Konst Modern svensk konst
1247061
Richard Björklund
(Sverige, 1897-1974)
Richard bjÖrklund, olja på pannå, signerad.

RICHARD BJÖRKLUND, olja på pannå, signerad.

"Vinter, Valskvarnen, Malmö". 33 x 41 cm.

Svagt gulnad fernissa.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
2 500 SEK