Konst Modern svensk konst
1247080
Richard Björklund
(Sverige, 1897-1974)
Richard bjÖrklund, olja på duk, signerad och daterad -37.

RICHARD BJÖRKLUND, olja på duk, signerad och daterad -37.

"Amaryllis". 75 x 60 cm.

Tryckskada.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Slutpris
2 200
213
253
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 aug 17:42
2 200 SEK
3 aug 17:21
2 000 SEK
2 aug 22:02
1 600 SEK
1 aug 11:02
1 500 SEK
31 jul 13:30
1 300 SEK