1247110
Rosa Taikon
(Sverige, Född 1926)
Rosa taikon hängsmycke silver.

ROSA TAIKON hängsmycke silver

diameter 40 mm, längd ca 70 cm, totalvikt 25 g. Hänget stämplat TAI, Stockholm 1972.

Bruksslitage. Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
3 600
349
414
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
3 aug 14:36
3 600 SEK
9
3 aug 14:36
3 500 SEK
9
3 aug 12:26
3 200 SEK
8
2 aug 20:39
3 000 SEK
30 jul 21:18
2 800 SEK