Konst Klassisk konst
1247143
JOSHUA REYNOLDS, kopia efter, olja på pappannå.
Joshua reynolds, kopia efter, olja på pappannå.

"The age of innocence". 49 x 39 cm.

Krackelyr. Glaset invändigt med partier av färgpigment. Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T218
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
8 000 SEK