Konst Klassisk konst
1247205
Augustus Jules Bouvier, tillskriven
(Storbritannien, 1827-1881)
Augustus jules bouvier, akvarell, bär signatur aug bouvier och daterad 1877.

AUGUSTUS JULES BOUVIER, akvarell, bär signatur Aug Bouvier och daterad 1877.

Vestal. Bildyta: 52 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Slutpris
4 000
388
460
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
4 aug 18:38
4 000 SEK
4 aug 18:38
3 800 SEK
1 aug 20:14
3 600 SEK
31 jul 15:45
3 200 SEK
30 jul 17:19
3 000 SEK