Belysning Ljuskronor
1247220
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.

För sex ljus. Mässing och glas, vissa prismor röktonade. Höjd 105 cm. Diameter 63 cm.

Slitage, nagg. Elfunktion ej garanterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 9 timmar
1 000
97
115
Utropspris
3 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
11 aug 9:10
1 000 SEK