LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal

För sex ljus. Mässing och glas, vissa prismor röktonade. Höjd 105 cm. Diameter 63 cm.

Slitage, nagg. Elfunktion ej garanterad.

Utropspris
2 500 SEK