SÄNGBORD, ett par, 1900-tal.

SÄNGBORD, ett par, 1900-tal.

Svartmålade, en låda i sargen. Längd 48, bredd 34, höjd 69 cm.

Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Märken.

Utropspris
2 500 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13