ANNE NILSSON, champagneglas, 2 st., snapsglas, 6 st samt en karaff, "Clown", signerade, Orrefors, 1900-talets slut
Polykrom målad dekor. Etikettmärkta. Glasens höjd 19-27 cm. Karaffens höjd 35 cm.
Smärre slitage.