18K vitguld med fasettslipad hematit, runda briljantslipade diamanter samt rosa stenar, sannolikt safirer, mått 29 X 64 mm, längd kedja 43 cm, totalvikt 30 g. Signerad Stephen Webster, numrerad 19490 och med engelska stämplar.
Lätt bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.