LARS PETTER SJÖSTRÖM, akvarell och gouache, signerad L.P. Sjöström och daterad 1878.
"Activ från Styrsö. Capten A. Johansson". 47 x 63 cm.
Ej examinerad ur ram. Skador. Fläckar. Revor. Pappersförlust.