Lars Petter Sjöström

(Sverige, 1820-1896)
Lars Petter Sjöström
(Sverige, 1820-1896)

LARS PETTER SJÖSTRÖM, akvarell och gouache, signerad L.P. Sjöström och daterad 1878.

"Activ från Styrsö. Capten A. Johansson". 47 x 63 cm.

Ej examinerad ur ram. Skador. Fläckar. Revor. Pappersförlust.

Utropspris
8 000 SEK