Design Möbler
1247451
ALFREDO HÄBERLI, stolar, 6 st, "Jill", Vitra, 2012.
Alfredo hÄberli, stolar, 6 st, "jill", vitra, 2012.

Benställning av stål. Sits av valnötsfaner. Sitthöjd ca 45, höjd 86 cm.

Slitage. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H125
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 100
787
936
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
4 aug 16:44
8 100 SEK
4 aug 16:42
7 900 SEK
4 aug 16:41
7 700 SEK
4 aug 16:40
7 500 SEK
4 aug 16:40
7 301 SEK