Stomme av gulmetall och kromad metall, hyllplan av rökfärgat glas, längd 40, bredd 40, höjd ca 162 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10