Konst Contemporary
1247514
Ulf Rollof
(Sverige, Född 1961)
Ulf rollof, akvarell, signerad.

ULF ROLLOF, akvarell, signerad.

Komposition. bladstorlek 41 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Slutpris
2 000
194
230
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 jul 19:40
2 000 SEK
30 jul 19:40
1 900 SEK
30 jul 19:39
1 800 SEK
30 jul 19:22
1 700 SEK
25 jul 10:16
1 600 SEK