Möbler Skåp & Byråar
1247522
BYRÅ, Sverige, 1920/30-tal.
ByrÅ, sverige, 1920/30-tal.
ByrÅ, sverige, 1920/30-tal.
ByrÅ, sverige, 1920/30-tal.
ByrÅ, sverige, 1920/30-tal.
ByrÅ, sverige, 1920/30-tal.

Byrå med tre lådor fanerad med band annat björk och palisander. Längd 100, djup 43, höjd 64 cm. Nyckel finns.

Slitage. Nyckelskyltar saknas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
2 000
194
231
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 14:07
2 000 SEK
2 aug 14:07
1 900 SEK
2 aug 14:07
1 800 SEK
2 aug 14:06
1 600 SEK
2 aug 14:06
1 200 SEK