RING, 18K vitguld, diamanter ca 2.40 ct tot. Stämplad AL3886.

Storlek 16,5-17,5/52-55.
Bredd 5 mm.
Diamanternas klarhet VS, färg Top Wesselton.
Total vikt 4,7 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 600 EUR