Möbler Övrigt
1247618
HANDFAT/FONTÄN, marmor, 1800/1900-tal.
Handfat/fontÄn, marmor, 1800/1900-tal.

Fem delar med reliefdekor. Bredd 100, djup 43, höjd 152 cm.

Slitage. Smärre skador. Nagg.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
8 000 SEK