Design Möbler
1247621
Cristian Branea, "Alkar Table", Materia, Rumänien.
Cristian branea, "alkar table", materia, rumänien.

Matterad Philippines Mahogany,
brushed & waxed brass. Höjd 76 cm. Längd 350 cm. Bredd 120 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
40 000 SEK