Design Möbler
1247645
SOFFBORD, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.
Soffbord, sent 1900-tal.

Benställning av mässing. Lös glasskiva. Längd 100, bredd 100, höjd 49 cm.

Slitage, ngt ålderspatinerad. Glas med nagg, repor.

Slutpris
3 600
346
410
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
15 sep 17:33
3 600 SEK
15 sep 11:10
3 400 SEK
15 sep 11:09
3 200 SEK
15 sep 11:09
3 200 SEK
15 sep 11:09
3 000 SEK