1247776
Mikko Carlstedt
(Finland, 1892-1964)
Mikko carlstedt, olja på duk, signerad och daterad -26.

MIKKO CARLSTEDT, olja på duk, signerad och daterad -26.

Stilleben med frukter, 45 x 52,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Slutpris
350
3 607
414
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (9 bud)
5 aug 20:45
350 EUR
5 aug 20:45
330 EUR
5 aug 20:45
310 EUR
5 aug 20:45
290 EUR
5 aug 15:28
270 EUR